Stafford,Rickie Equipment Operator II
North East District (Orr)


Stafford,Rickie is employed in North East District (Orr). The job title is Equipment Operator II. The current annual salary is 40270.047.


Stafford,Rickie · North East District (Orr)

Name Stafford,Rickie
Unit CDOT
Department North East District (Orr)
Job Title Equipment Operator II
Annual Salary 40270.047
Full Part Time Full-Time
Regular Temporary Regular

Equipment Operator II · North East District (Orr) · Charlotte Employee

Lutz,John Timothy Equipment Operator II North East District (Orr)
Ramsey,Scott M Equipment Operator II North East District (Orr)
McCauley,Michael R Equipment Operator II North East District (Orr)
Nieder,Christopher J Equipment Operator II North East District (Orr)
Andmisikel,Ephraim A Equipment Operator II North East District (Orr)
Barringer,Dominic D Equipment Operator II North East District (Orr)
Stafford,Rickie Equipment Operator II North East District (Orr)
Santiago,Jose A Equipment Operator II North East District (Orr)
Craig,Ronnie L. Equipment Operator II North East District (Orr)
Saunders,Toni Luco Equipment Operator II North East District (Orr)
Singh,Brian H Equipment Operator II North East District (Orr)
Wallace,Timothy D. Equipment Operator II North East District (Orr)
Benfield,Bobby D Equipment Operator II North East District (Orr)
Ardrey,Ricky A. Equipment Operator II North East District (Orr)

North East District (Orr) · Charlotte Employee

Almonte,Juan A Mason North East District (Orr)
Bednarik,Bradley Joe Labor Crew Chief II North East District (Orr)
Hatley,Ronnie J Labor Crew Chief II North East District (Orr)
Caldwell,Christopher Dana Mason North East District (Orr)
Helms,Curtis W. Field Operations Supervisor North East District (Orr)
Bednarik,Brandon Street Crew Member North East District (Orr)
Mclaughlin,Curtis Labor Crew Chief II North East District (Orr)
Ramsey,Scott M Equipment Operator II North East District (Orr)
Hubbard,Jason A. Construction Inspector North East District (Orr)
Osborne,Dana Lee Labor Crew Chief II North East District (Orr)
Craig,Ronnie L. Equipment Operator II North East District (Orr)
Piggee,Terrance Shaunar Labor Crew Chief II North East District (Orr)
Ganzert,Christopher George Mason North East District (Orr)
Saunders,Toni Luco Equipment Operator II North East District (Orr)
Barringer,Dominic D Equipment Operator II North East District (Orr)
Jackson,Pamela J Street Crew Member North East District (Orr)
Kendrick,Nelson Lee Equipment Operator II North East District (Orr)
Jackson,James Markese Street Crew Member North East District (Orr)
Shabani,Othman I Operations Supervisor North East District (Orr)
Humes,Nicholas Alexander Equipment Operator III North East District (Orr)

Equipment Operator II · Charlotte Employee

Ramsey,Scott M Equipment Operator II North East District (Orr)
Palmer,James Laffenus Equipment Operator II Oper - Landside/Grd Trans
Nieder,Christopher J Equipment Operator II North East District (Orr)
Smith,Ronald W Equipment Operator II Transportation Operations
McGinnis,James L. Equipment Operator II Central District (Northpointe)
Ardrey,Ricky A. Equipment Operator II North East District (Orr)
Sanders,Matthew R Equipment Operator II Utility Huntersville Zone
Savage,Douglas Kevin Equipment Operator II SouthWest District (Sweden)
Mills Jr,Bernard Equipment Operator II Oper - Landside/Grd Trans
Sarkoi,Sumanta Equipment Operator II Central District (Northpointe)
Teno,David Lann Equipment Operator II EPM Landscape Mgt
Kendrick,Nelson Lee Equipment Operator II North East District (Orr)
Hudson,Milton C. Equipment Operator II Central District (Northpointe)
Benfield,Bobby D Equipment Operator II North East District (Orr)
Walker Jr,Hullen Christopher Equipment Operator II SouthWest District (Sweden)
Westmoreland Jr,Carlos Fremont Equipment Operator II EPM Landscape Mgt
Potter,James Robert Equipment Operator II EPM Landscape Mgt
Cammer,William Edward Equipment Operator II EPM LSC Cemeteries Mgt
Scott,Sharon Equipment Operator II SouthWest District (Sweden)
Parrish,Chanda Renee Equipment Operator II SouthWest District (Sweden)